Piešťany podľa Wintera Top podujatia Aktivity so sprievodcom

Kolonádový most, Piešťany

Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj pozýva na zážitkové prehliadky mesta Piešťany. Nasaďte si slúchadlá - pred vašimi očami ožijú príbehy Kolonádového mosta, hotela Thermia, kúpaliska Eva a ďalších miest, ktoré vybudoval Ľudovít Winter. 

Zážitková prehliadka mestom Piešťany ponúka unikátne spojenie histórie a umenia a je určená pre všetkých, ktorí túžia nahliadnuť pod povrch a objaviť skryté tajomstvá rodiny Winterovcov. Scenár, réžia a herecké výkony umelcov z Divadla Jána Palárika v Trnave sú prísľubom dokonalého umeleckého zážitku v slúchadlách. Potešením pre oči budú výstupy v dobových kostýmoch ochotníckeho súboru Divadla na TrakOch a Univerzitného ochotníckeho divadla THE.ART.RE. 


Začiatok zážitkovej prehliadky je pri soche Ľudovíta Wintera na Kolonádovom moste o 10:00 a o 14:00 každú sobotu od 15. októbra do 03. decembra 2022. Na zážitkovej prehliadke mestom sú vítaní všetci, najviac si ju však vychutnajú dospelí a deti od 12 rokov.


Viac informácií: krajzazitkov.sk


Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky. Partneri projektu: Slovakia travel, Trnavský samosprávny kraj, Divadlo Jána Palárika v Trnave, Divadlo Na TrakOch, Univerzitné divadlo THE.ART.RE, Rezort Piešťany, Balneologické múzeum I. Wintera. 

Video

Poloha

Lokalita

Kolonádový most
Kolonádový most, Piešťany
Slovensko
Dátum: 03.12.2022
Čas: 10:00 - 11:30

Vstupné

Základný 14 €

Zľavnený 12 € (dieťa od 3 do 15 rokov, senior nad 65 rokov, ZŤP)

Dieťa do 3 rokov zdarma

Záloha za slúchadlá: 20 eur

Kúpiť vstupenky