Vianočný adventný veniec Náučné aktivity

ARTA, Piešťany

Príďte si kreatívne oddýchnuť a vychutnať príjemný podvečer plný tvorivej energie a vône ihličia.

Uvijeme si spolu adventný, alebo závesný veniec na stenu či dvere, za použitia živého materiálu s doplnkom rôznych vianočných ozdôb. Výber tipu venca si zvolíte priamo na mieste.

Workshop je určený pre každú kreatívnu dušu, aj pre tú čo si myslí že ňou nie je - bez rozdielu pohlavia, vekového ohraničenia a bez doterajších skúseností.

Okrem hotového výrobku si domov odnesie aj mnoho užitočných rád a tipov, ktoré si ľahko osvojíte a budete môcť ďalej využívať pri dekorovaní svojich príbytkov. 

Podrobne Vám predstavím materiál s ktorým budeme pracovať, jeho výhody, vlastnosti, ako s ním narábať a ako sa správa v rôznych podmienkach.

Povieme si ako sa o hotový veniec starať, ako mu zabezpečiť najlepšie podmienky pre (dlhší) život a čo sa s ním stane po uschnutí.

Stačí ak si na workshop prinesiete seba a chuť tvoriť.

O všetok potrebný dekoračný a pomocný materiál, náradie ako aj o drobné občerstvenie (pre príjemnejšiu tvorbu) sa postaráme my.

Vašou úlohou je len zabezpečiť si svoje miesto a to priamo na mojom FB/IG účte v správe alebo mailom na dominica.atelier@gmail.com

Poloha

Lokalita

ARTA
Kollárova 2, Piešťany
Slovensko
Dátum: 24.11.2023
Čas: 17:00 - 19:00

Vstupné

65€