Horúčka sobotňajšej noci Top podujatia Divadlo

HS Centrum, Piešťany

Dňa 10.8.2024 o 22:00 hod.

Predstavenie sa uskutoční aj v prípade nepriaznivého počasia a to tiež v areáli HS Centrum Piešťany, v krytých priestoroch tenisovej haly. Muzikál HORÚČKA SOBOTŇAJŠEJ NOCI sa uskutoční v areáli HS Centra, ktoré sa nachádza v malebnom prostredí kúpeľného mesta Piešťany, ktoré je už predurčené na relax, oddych spojený s úžasným kultúrnym zážitkom pre divákov a priaznivcov muzikálov. Najúspešnejší muzikál si môžete vychutnať aj vo VIP sektore !

HORÚČKA SOBOTŇAJŠEJ NOCI

Gallissas Theaterverlag und Mediaagentur GmbH, Berlín

The Music Robert Stigwood & Bill Oakes, Ryan McBrydea

S hudbou BEE GEES a Divadlo Mystik prináša najslávnejší muzikál Horúčka sobotňajšej noci – muzikálový fenomén v divadelnej adaptácii so slávnymi pesničkami Bee Gees a to exkluzívne a 1. krát na SLOVENSKU!

Na konci 90-tych rokov Horúčka sobotňajšej noci dobyla londýnsky West End-Palladium Theather. Broadwayská premiéra s viac ako stovkou repríz následne rozpútala celosvetovú „horúčku Horúčky” v Argentíne, Holandsku, Mexiku, Kóreii, Španielsku...Horúčka sobotňajšej noci rozpráva príbeh so silným sociálnym podtextom, opretým o slávnu filmovú verziu s legendárnym Johnom Travoltom. Je to príbeh Tonyho Manera – mladíka z Brooklynu, ktorého životný cieľ je tanec. Celé víkendy trávi na diskotékach, čo mu pomáha zabudnúť na všedný ubíjajúci život a utiecť od reality...Inšpiráciou stať sa hercom bolo v mladosti pre Brada Pitta vzhliadnutie filmu Horúčka sobotňajšej noci (1977) s legendárnym a neprekonateľným Johnom Travoltom v hlavnej úlohe!

Tvorcovia:

Autori: Robert Stigwood, Bill Oakes, L. Bee Gees, Ryan McBryd, United Kingdom

Producent: PaedDr. Gabriela Urbanová, Divadlo Mystik

Réžia: Zuzana Fischer, Slovak Republic

Hudba: Bee Gees

Hudobné naštudovanie: Matúš Ferko, Slovak Republic

Hudobné aranžmány : Matúš Ferko , Slovak Republic

Choreografia: Adriana Pinková, Slovak Republic

Dramaturgia: Michal Rovňák, Slovak Republic

HUDBA: BEE GEES A DISCO NIGHT FEVER po predstavení :)

Na konci 90-tych rokov Horúčka sobotňajšej noci dobila londýnsky West End-Palladium Theather. Broadwayská premiéra s viac ako stovkou repríz následne rozpútala celosvetovú „horúčku Horúčky" v Argentíne, Holandsku, Mexiku, Kóreii, Španielsku...Poloha

Lokalita

HS Centrum
Hlboká 92, Piešťany
Slovensko
Dátum: 10.08.2024
Čas: 21:30 - 00:00

Vstupné

VIP sedenie: 68,00 €

(welcomee drink, finder food , sedenie v divadelných kreslách , fotoshooting s hlavnými predstaviteľmi)

Sedenie stoličky: 38,00 €

Kúpiť vstupenky