PARK FOTO PIEŠŤANY 2024 Top podujatia

Mestský park, Piešťany

Už po 19. krát sa v piešťanskom Mestskom parku uskutoční najväčšia slovenská výstava fotografií pod holým nebom: PARKFOTO PIEŠŤANY 2024. Súťažnú výstavu fotografií, ako festival kreatívnej fotografie s podporou reklamných partnerov organizuje občianske združenie Piešťanský fotoklub.


O čo ide?

V prvom rade o prezentáciu fotografickej tvorby, predstavenie fotografií zaujímavým spôsobom a stretnutie ľudí so spoločnou láskou ku fotografii. Spätná väzba k vašej tvorbe od niekoľko tisícok návštevníkov výstavy v jeden deň.


Ako?

Vystavujúci fotografi si svoje diela inštalujú sami na vopred pripravenú sieť o šírke 120 cm, natiahnutú medzi stromami v aleji mestského parku. Inštalovať možno aj na lavičky, vlastné stojany, rebríky a pod. Kreativite pri inštalovaní sa medze nekladú.


Čo si vziať so sebou?

Vlastné fotografie akéhokoľvek formátu i adjustácie, farebné, či čiernobiele. Potrebné sú pomôcky na zavesenie fotografií (štipce, spony, háčiky, špagáty, gumičky a pod.). Odporúčame zobrať si so sebou niečo na sedenie. Dobrá nálada je povinnou výbavou.


Prečo?

Máte možnosť vystaviť svoju tvorbu na najväčšej parkovej fotovýstave na Slovensku a tento rok môžete byť aj súčasťou pokusu o zápis do knihy rekordov v počte vystavených fotografií. Načerpáte inšpiráciu a od tisícok návštevníkov môžete získať cenné odozvy na vašu tvorbu. Stretnutie s ostatnými fotografmi vám prinesie možnosť rozhovorov o fotografií.


Čo ešte?

Piešťany sú krásne mesto a počas príjemného dňa máte možnosť fotoaparátom zachytiť jeho jesenné čaro.


Hodnotenie odbornou porotou:

Odborná porota vyhodnotí tri najlepšie kolekcie fotografií. Pri účasti detí bude vyhodnotená detská kategória osobitne.

Video

Poloha

Lokalita

Mestský park
Sad A. Kmeťa, Piešťany
Slovensko
Dátum: 21.09.2024
Čas: 08:00 - 18:00

Vstupné

Vstup voľný.