(ZRUŠENÉ) Piešťany podľa Wintera - zážitkové prehliadky Top podujatia Aktivity so sprievodcom

Kolonádový most, Piešťany

Podujatie sa kvôli aktuálne platným protipandemickým opatreniam v uvedenom termíne neuskutoční. 


Krajská organizácia cestovného ruchu Trnavský kraj pripravil zážitkové prehliadky mesta Piešťany. Nasaďte si slúchadlá a pred vašimi očami ožijú príbehy Kolonádového mosta, hotela Thermia, kúpaliska Eva a ďalších miest, ktoré vybudoval Ľudovít Winter. 

Zážitková prehliadka mestom Piešťany ponúka unikátne spojenie histórie a umenia a je určená pre všetkých, ktorí túžia nahliadnuť pod povrch a objaviť skryté tajomstvá rodiny Winterovcov. Scenár, réžia a herecké výkony umelcov z Divadla Jána Palárika v Trnave sú prísľubom dokonalého umeleckého zážitku v slúchadlách. Potešením pre oči budú výstupy v dobových kostýmoch ochotníckeho súboru Divadla na TrakOch a Univerzitného ochotníckeho divadla THE.ART.RE. 


Začiatok zážitkovej prehliadky je pri soche Ľudovíta Wintera na Kolonádovom moste o 10:00 a o 14:00 každú sobotu počas adventu od 27. novembra do 18. decembra 2021. Na zážitkovej prehliadke mestom sú vítaní všetci, najviac si ju však vychutnajú dospelí a deti od 12 rokov.


Viac informácií: krajzazitkov.sk


Realizované s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky. Partneri projektu: Slovakia travel, Trnavský samosprávny kraj, Divadlo Jána Palárika v Trnave, Divadlo Na TrakOch, Univerzitné divadlo THE.ART.RE, Rezort Piešťany, Balneologické múzeum I. Wintera. 

Poloha

Lokalita

Kolonádový most
Kolonádový most, Piešťany
Slovensko
Dátum od: 27.11.2021 10:00
Dátum do: 18.12.2021 16:00

Vstupné

Základný 14 €

Zľavnený 12 € (dieťa od 3 do 15 rokov, senior nad 65 rokov, ZŤP)

Dieťa do 3 rokov zdarma

Záloha za slúchadlá: 20 eur

Kúpiť vstupenky